top of page
Пошук

Олімпіада-2022: медальний залік зимових Ігор у Пекіні


У п’ятницю, 4 лютого, у Пекіні відбудеться помпезна церемонія відкриття XXIV Зимових Олімпійських ігор, яка ознаменує старт головних спортивних змагань року, повідомляє Телеграф.


Понад 4000 спортсменів з 95 країн світу визначатимуть найкращих у 7 видах спорту (15 дисциплін). На стадіонах та відкритих аренах Китаю олімпійці розіграють 109 комплектів медалей.

Медальний залік зимових Олімпійських ігор у Пекіні (оновлюється)


Додамо, що перші нагороди на ОІ-2022 розіграють 5 лютого.


Найбільше спортсменів до Китаю відправили американці, які можуть похвалитися делегацією із 223 спортсменів. Українців буде лише 45 (що на 12 осіб більше, ніж на минулих ОІ). "Жовто-сині" вперше будуть представлені у фрістайлі (змішані команди, акробатика), а також у жіночому бобслеї (монобоб).


Минулої Олімпіади в Пхенчхані українці здобули лише одну медаль — "золото" в активі фрістайліста Олександра Абраменка. Наша збірна тоді посіла 22-те загальнокомандне місце.


Зазначимо, за ходом Ігор у Пекіні можна стежити на ТБ і не тільки. Букмекери вважають, що українці не зможуть виграти на Іграх жодної медалі. Такої думки дотримуються й аналітики.


Перед стартом Олімпіади Міністерство молоді та спорту України рекомендувало українським спортсменам не фотографуватися із росіянами. У РФ це викликало істерику, а от організатори все одно саджатимуть атлетів двох сусідніх країн поруч. Міністр Вадим Гутцайт зазначив, що заборони на фото жодної немає, а є лише рекомендація.

0 коментарів

Comments


bottom of page