top of page
Пошук

Окупанти п'ять разів йшли в атаку у Харківській області


Ворог висувався на Іванівку

Окупантам не вдалося просунутися на Куп'янському напрямку.

Минулої доби російські військові п'ять разів висувалися атакувати позиції української армії біля села Іванівка у Куп'янському районі. Збройні сили України відбили усі атаки, росіяни не просунулися. Повідомляє KHARKIV Today.


"У зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця" на Куп'янському напрямку українські воїни відбили близько 5 атак ворога в районі населеного пункту Іванівка Харківської області", — розповіли у Генеральному штабі Збройних сил України.


На Слобожанському напрямку Росія продовжує зберігати військову присутність на прикордонних з Україною територіях, висуває диверсантів, оскільки боїться перекидання українських підрозділів на загрозливі напрямки та мінує ділянки, які проходять біля держкордону у Бєлгородській області.


За добу окупанти з авіації обстрілювали села Синьківка та Петропавлівка у Куп'янському районі. Також по регіону били з мінометів та артилерії. Під обстрілами знаходилися Козача Лопань (Харківський район), Плетенівка та Бударки (Чугуївський район), Дворічна, Іванівка (Куп'янський район).


0 коментарів

Comments


bottom of page