top of page
Пошук

Окупанти впродовж доби випустили по Херсонській області 235 снарядів,обстрілювалися житлові квартали


Противник атакував Херсонську область із важкої артилерії та безпілотників Фото: Прокудін Олександр - Офіційна сторінка / Telegram

Російські окупанти протягом минулої доби 45 разів обстріляли Херсонську область. Про це 22 квітня у Telegram повідомив голова ОВА Олександр Прокудін. Інформує інтернет-видання "ГОРДОН".


Противник випустив по населених пунктах регіону 235 снарядів із важкої артилерії та безпілотників.


Під обстріли з боку російських загарбників потрапили житлові квартали.


За даними Прокудіна, жертв і постраждалих серед цивільного населення немає.


"Із деокупованої території області [за добу] евакуйовано 83 особи", – додав голова ОВА.


Контекст:

Російські окупанти захопили Херсон і практично всю Херсонську область на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, у лютому – березні 2022 року. У листопаді сили оборони України звільнили від російських окупантів правобережну частину Херсонської області разом з обласним центром.


Після цього росіяни почали системно обстрілювати Херсон та інші звільнені населені пункти регіону. Прокудін зазначав, що окупанти хаотично обстрілюють усі райони Херсона, де живуть люди, хоча там немає ані військової техніки, ані військових.


Лівобережна частина Херсонської області залишається під російською окупацією. На захоплених територіях, за даними Генштабу ЗСУ, окупанти чинять тиск на місцеве населення й обмежують його права, а також селять у житло українців російських військових.
0 коментарів

コメント


bottom of page