top of page
Пошук

Новорічна ніч у Києві: як працюватиме громадський транспорт і чи буде комендантська година

Сьогодні в Україні відзначають Новий рік. З нагоди свята киянами нагадують про важливість дотримання правил безпеки під час новорічних свят.

Як у новорічну ніч працюватиме громадський транспорт та чи буде комендантська година – повідомляє "ТиКиїв".


Комендантська година

Комендантська година у столиці діє щодня з 00:00 до 05:00. У цей час забороняється перебувати на вулиці та у громадських місцях, переміщатися транспортом без спецперепустки або пішки. Залишати домівку вночі дозволяється лише під час повітряної тривоги, щоб дістатися найближчого укриття, а з собою треба взяти документ, що посвідчує особу.


Виключень у роботі комендантської години в новорічну ніч не передбачено. Обмеження діятимуть як у святковий час, так і в будні дні.


Робота громадського транспорту

Наземний громадський транспорт у новорічну ніч курсуватиме вулицями столиці до 22:30. А станції метрополітену в режимі перевезень працюватимуть орієнтовно до 22:20 (залежно від станції). У режимі укриття 46 підземних станцій працюють цілодобово.


Точний розклад руху наземного громадського транспорту доступний за посиланням, а інформація про режим роботи станцій київського метрополітену – тут.


Запуск феєрверків

Також звертаємо увагу, що в Києві заборонена торгівля феєрверками, салютами і піротехнікою, а також їхній запуск. За це передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.


0 коментарів

Comments


bottom of page