top of page
Пошук

На Раді оборони Києва розглянуть стан справ зі столичними укриттями


У п’ятницю, 2 червня збереться на засідання Рада оборони Києва. Військові, депутати Київради та громадськість говоритимуть про споруди цивільного захисту населення. А міська влада хоче залучити громадськість до перевірки доступу до укриттів. Повідомляє КВ зпосиланням на офіційні повідомлення.


“Ініціюємо скликання у п’ятницю, 2 червня, Ради оборони міста.


За участі керівників фракцій Київради та представників громадськості. Головна тема зібрання – обговорення стану та використання споруд цивільного захисту в місті Києві”, – цитує голову Київської міської військової адміністрації (КМВА) Сергія Попка Teltgram-канал КМВА.


Тим часом Київський міський голова Віталій Кличко закликав столичну громадськість долучитись до перевірки доступності укриттів у Києві.


“Півтора місяці тому Департаментом муніципальної безпеки КМДА був укладений Меморандум про співпрацю щодо контролю за роботою укриттів з групою громадського моніторингу "Озон". Група збирає і надає департаменту адреси укриттів, на які скаржаться мешканці. Вже провели низку спільних інспекцій.


Місто закликає долучатися до цієї ініціативи всіх небайдужих киян в якості громадських уповноважених із таких перевірок”, – каже Кличко (він уточнив канал зв’язку для охочих долучитись – офіційну електронну пошту Департаменту муніципальної безпеки: security@kyivcity.gov.ua).


Нагадаємо, через недоступність входу до укриття у Деснянському районі під час нічної атаки росіян на столицю загинули кияни (двоє дорослих та неповнолітня дитина). Мешканці району скаржаться, що укриття поліклініки зачинено не вперше. Правоохоронці проводять обшуки у КМДА через закрите укриття, біля якого загинули люди.

0 коментарів

Comments


bottom of page