top of page
Пошук

На Луганщині російські загарбники зруйнували понад 11 тисяч будинків


На Луганщині понад 11 тисяч будинків зруйновані російською армією, із них майже 3200 – це багатоповерхівки. Як передає Укрінформ, про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив у Телеграмі.

«На Луганщині понад 11 тисяч будинків зруйновані російською армією, із них майже 3200 – багатоповерхівки. Обласна влада розраховує збитки та визначає обсяг потреб для відбудови житлового фонду», - написав очільник області.


Він уточнив, що найбільше від артилерійських обстрілів та бомбардувань постраждав житловий сектор області, і за попередніми оцінками, частково або повністю зруйновано 3 188 багатоповерхових будинків та 8 100 приватних садиб.


Наразі обласною військовою адміністрацією формується поадресний перелік житлових будинків, які зазнали руйнувань та пошкоджень. Ця база даних наповнюється, у тому числі за даними онлайн опитування серед жителів області.


«Вже опрацьовані понад 3 500 таких анкет. До переліку внесено дані щодо 830 багатоповерхових та 1 274 приватних житлових будинків, зруйнованих росармією. Економічні втрати обчислюються сотнями мільярдів гривень», - зазначив Гайдай.


Він закликав кожного, чиє житло постраждало після обстрілів окупантів, надавати відповідні дані обласній владі. «Це допоможе швидше та точніше оцінити шкоду та збитки, завдані житловому фонду Луганщини, та визначити обсяг потреб для його відновлення», - пояснив керівник ОВА.


Як повідомлялося, Луганщина постійно зазнає обстрілів російської армії, в області зруйновані багато житлових будинків, об'єкти інфраструктури, навчальні заклади, пошкоджені лікарні. За інформацією керівника Луганської ОВА, донедавна у регіоні залишалися понад 40 тис. мирних жителів, які відмовлялися евакуюватися.


Фото: Телеграм Сергія Гайдая

0 коментарів

Kommentare


bottom of page