top of page
Пошук

На Київщині за співпрацю з окупантами судитимуть самопроголошеного голову Димерської ОТГ


Фото: Офіс генерального прокурора


Зрадник надавав військовослужбовцям РФ відомості про учасників АТО, територіальної оборони та депутатів серед місцевих жителів. На Київщині за співпрацю з окупантами судитимуть самопроголошеного голову Димерської ОТГ. Повідомляє ТСН із посиланням на повідомлення Офісу генпрокурора.


"Прокурори Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом колабораційної діяльності, а також несанкціонованого поширення інформації про Збройні Сили України та інші військові формування в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 111-1, ст. 114-2 КК України)", - йдеться у повідомленні.


Розслідуванням встановлено, що чоловік після окупації країною-агресором селища Димер Вишгородського району Київської області добровільно погодився на пропозицію військових РФ щодо співпраці. Отримавши гарантії особистої безпеки від представників окупаційних військ, він допомагав їм орієнтуватися на місцевості.


На початку березня 2022 року загарбники примусово зібрали місцеве населення. Під час виступу перед ними підозрюваний повідомив, що відтепер він новообраний голова Димерської ОТГ.


"В умовах воєнного стану він підбирав людей для незаконної співпраці зі збройними силами держави-агресора, залучав їх до виконання робіт у селищній раді та на території громади. Також надавав російським військовослужбовцям відомості про учасників АТО, територіальної оборони та депутатів серед місцевих жителів", - повідомили в Офісі генпрокурора.


Наразі він перебуває під вартою.

0 коментарів
bottom of page