top of page
Пошук

На Київщини після протистояння між громадою та священиком опечатали храм


У селі Черняхів Київської області (Обухівський район) спалахнув скандал навколо місцевої церкви. Після того, як рік тому громада одноголосно вирішила перейти до ПЦУ, представники УПЦ МП відмовилися залишати святиню, заблокувавши храм. Повідомляє RISU з посиланням на Телеграф.


З передачею прав на церкву справа затяглася, а після рішень господарського та апеляційного судів, а також міськради Кагарлика, місцеві самотужки взяли храм у своє управління.


Так, парафіяни ПЦУ увійшли до церкви і провели там першу Службу, але незабаром туди прийшов священик Московського Патріархату, отець Михайло, якому мешканці села раніше висловлювали недовіру.

Отець Михайло привів із собою "групу підтримки", разом з якою в якийсь момент вони пішли на прорив церкви. Парафіяни, волонтери, ветерани, а також правоохоронці, які зібралися біля стін святині, не дали священикові прорвати огорожу на церковну територію.


Потім під час ще однієї спроби священика Московського Патріархату співробітники поліції (щоб уникнути провокацій та бійні) знову відтіснили від паркану перед територією святині, куди він так наполегливо хотів потрапити. Ця силова спроба парафіян УПЦ МП повернути собі храм супроводжувалась хаосом, криками, лайкою, розбірками та провокаціями, але не увінчалася успіхом.


Правоохоронці забезпечували порядок, щоб не було бійок та кровопролиття.


Після Служби місцеві опечатали церкву та територію святині.


0 коментарів
bottom of page