top of page
Пошук

Нацгвардія знищила ворожу ДРГ завдяки російському безпілотнику


Спецпризначенці Нацгвардії України (НГУ) посадили ворожий дрон; завдяки отриманій з нього інформації вдалося знищити диверсійно-розвідувальну групу загарбників. Повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу НГУ, передає Укрінформ.

«Дрон ворог використовував для здійснення повітряної розвідки для завдавання ударів та корегування вогню по позиціях наших захисників. Його вдалось посадити завдяки використанню пристрою радіоелектронної боротьби», - зазначається у повідомленні.


Спецпризначенці перевірили дані, які містив дрон, та визначили місце його запуску і наявність неподалік диверсійно-розвідувальної групи противника. Як уточнюється, саме завдяки інформації група противника була знищена.


«Гвардійські спецпризначенці передають «Слава Україні» російським окупантам і обіцяють, що будуть битись доти, доки останній окупант не залишить рідну українську землю», - наголосили в НГУ.


Як повідомлялося, група українських військових, яка з осені минулого року перебуває у США на військовому навчанні, пройшла підготовку із застосування бойових безпілотників-камікадзе Switchblade і тепер може передавати свій досвід в ЗСУ.

0 коментарів
bottom of page