top of page
Пошук

Нафта впала нижче за $80 на новинах про коронавірус


Світові ціни на нафту еталонних марок завершують робочий тиждень суттєвим зниженням через тривоги щодо послаблення попиту у зв'язку з виявленням нового варіанта коронавірусу, а також побоювань надлишку пропозиції після того, як низка країн вивільнила нафту з резервів. Про це свідчать дані торгів у п'ятницю, 26 листопада, повідомляє Корресппондент.нет.


Так, січневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures впали на $3,21 (3,90%) - до $79,01 за барель.


Вартість ф'ючерсу на WTI на січень на електронній сесії на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на $3,47 (4,43%) - до $74,92 за барель.


Зараз спред між актуальними контрактами на марки Brent та WTI становить $4,09 на користь Brent.


Нагадаємо, сьогодні ВООЗ збереться на термінове засідання, щоб обговорити нову мутацію коронавірусу B.1.1.529, виявлену у Південній Африці.


Також цього тижня президент США Джо Байден оголосив про намір країни продати 50 млн барелів із стратегічного нафтового резерву, скоординувавши цей крок із Китаєм, Японією, Індією, Південною Кореєю та Великобританією.


Сукупний обсяг нафти, який планують реалізувати ці країни, становитиме щонайменше 71 млн барелів, що відповідає приблизно 74% середньоденного споживання у всьому світі в 2021 році.

0 коментарів
bottom of page