top of page
Пошук

"Настав час діяти". У Кулеби наполягають на санкціях за рішення Путіна щодо Донбасу


Визнавши "незалежність" терористичних організацій ДНР та ЛНР, Росія порушила норми міжнародного права та суверенітет України. Рішення не матиме правових наслідків, але є сигналом до дій для припинення агресії Росії. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України, повідомляє Ліга.нет.


"Ми наполягаємо на застосуванні проти Росії болючих санкцій, щоб послати однозначний сигнал про неприпустимість подальшої ескалації. Настав час діяти для припинення агресії РФ і відновлення миру і стабільності в Європі", – сказано у повідомленні.


У МЗС наголосили, що українська дипломатія робить зараз усі можливі кроки для запобігання збройному конфлікту. Як зазначили у відомстві, наступні дії Росії "залежать від реакції світу на події".


У міністерстві заявили, що рішення Росії щодо Донбасу "не матиме жодних правових наслідків" – воно збільшує ескалацію ситуації і може означати вихід РФ із мінських домовленостей.


У МЗС запевнили, що українські дипломати розуміють усі ризики і не піддаються на провокації Росії – Україна йтиме шляхом політико-дипломатичного вирішення конфлікту.

0 коментарів
bottom of page