top of page
Пошук

Наслідки підриву Каховської ГЕС:загинуло десятеро людей у двох областях,понад 40 зникли безвісти-МВС


На третю добу після підриву окупантами Каховської ГЕС фіксували підняття рівня води в населених пунктах до шести метрів (Фото:Ivan Antypenko/Reuters)

Унаслідок підриву військами РФ Каховської ГЕС і підтоплення населених пунктів на правобережжі Херсонської області та в Миколаївській області загинуло десятеро людей, ситуація на лівому березі відстежується. Інформує NV з посиланням на повідомлення глави МВС Ігоря Клименка в ефірі національного телемарафону.


За його словами, 42 людини вважаються зниклими безвісти, зокрема семеро дітей.


«Можу повідомити ті цифри, які ми достовірно знаємо: вісім наших громадян загинуло на території Херсонської області, двоє - на території Миколаївської області. 42 людини вважаються зниклими безвісти, з них семеро дітей», — зазначив міністр внутрішніх справ.


Клименко додав, що надходять дані про загиблих і на лівобережжі Херсонської області, окупованого військами РФ. Точних цифр поки що не називають.


«Ви знаєте, що вчора під час спроби перебратися на правий берег наших громадян обстріляли, і троє людей загинули, кількох поранено. Ми відстежуємо цю інформацію. Щойно отримаємо підтверджену інформацію про загиблих або поранених, які залишалися на островах або на лівому березі, ми цю інформацію офіційно оприлюднимо», — резюмував він.


У ніч на вівторок, 6 червня, війська РФ підірвали Каховську ГЕС, яку контролювали понад рік. Міста і села нижче по Дніпру затопило повністю або частково.


Президент Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО доручив провести евакуацію з районів ризику і забезпечити водою всі міста і села, які отримували воду з Каховського водосховища.


Нагадаємо: З Каховського водосховища витекло понад 72% води – Міндовкілля.

0 коментарів
bottom of page