top of page
Пошук

Нам не треба створювати Моссад, у нас є свій, — Буданов


Кирило Буданов. Фото: reuters.com

Українцям не потрібно створювати свій Моссад, щоб карати ворогів країни за її межами, оскільки “такий уже існує”. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) Кирило Буданов в інтерв’ю Reuters, передає FREEДОМ.


У розмові журналіст агентства торкнувся теми загадкових смертей причетних до ведення агресивної війни проти України персонажів, через що в публічній сфері почали проводити паралелі між українською та ізраїльською спецслужбами.

“Якщо ви питаєте про Моссад, який відомий тим, що… ліквідує ворогів своєї держави, то ми це як робили, так і будемо робити. Нам не потрібно нічого створювати, тому що це вже існує”, — сказав очільник ГУР МО.

Зазначимо, що раніше в Кремлі назвали “жахливими” заяви Буданова, який сказав, що “ми будемо продовжувати вбивати росіян у будь-якій точці світу до повної перемоги України”.


Російські окупанти звинувачують українські спецслужби у вбивствах на території РФ. У квітні Буданова навіть заочно заарештували в Москві за “тероризм”, вказує агентство Reuters.


Також глава ГУР МО в інтерв’ю дав оцінку спробі росіян завдати ракетного удару по будівлі очолюваного ним відомства.

“Це була не перша їхня спроба. Але, як бачите, ми знову тут — у головних приміщеннях цієї будівлі. Коли ви були на вулиці, то могли бачити людей. Усе працює так, як і повинно”, — резюмував Буданов.

Він також наголосив, що відповідь на залякування “не змусить себе довго чекати”.

“Усі ті, хто намагався нас залякати, мріючи про те, що це принесе якийсь ефект, ви дуже скоро про це пошкодуєте. Наша відповідь не змусить себе чекати. Скоро всі все побачать”, — заявив Буданов.

Нагадаємо: Україна має п’ять принципів використання касетних боєприпасів, – Резніков.

0 коментарів
bottom of page