top of page
Пошук

Найгарячіший етап суперечки з Україною - вже в минулому, - канцелярія президента Польщі


Голова Канцелярії президента Польщі Павел Шрот заявив, що найгарячіший етап суперечки між Польщею та Україною вже в минулому. Про це він сказав в ефірі Польського радіо, повідомляє Цензор.НЕТ.


Шрот розповів, що очільник президентського Бюро міжнародної політики, міністр Марцін Пшидач отримав особисте запрошення від української сторони на переговори в Саудівській Аравії.


За його словами, це свідчить про покращення відносин.


"Думаю, це не єдина розбіжність між нами, і в майбутньому вони, звісно, будуть з’являтись. До цього потрібно підходити спокійно, працювати в напрямку їх розв’язання, щоб відносини між нашими країнами були добрими і ставали кращими", - сказав Шрот.


Предметом суперечки між Польщею та Україною стало, серед іншого, питання ембарґо на українське зерно та заява Польщі про те, що, незважаючи на припинення блокади з боку ЄС, вона продовжить заборону в односторонньому порядку.


Нагадаємо, МЗС України викликало посла Польщі через заяви польського міністра Пшидача про нібито невдячність українців за допомогу Польщі. Після цього МЗС Польщі також викликало посла України.


Прем’єр Польщі Моравецький назвав виклик Україною польського посла до МЗС помилкою. Президент України Зеленський заявив, що емоціям варто охолонути. "Ми не дамо жодним політичним миттєвостям зіпсувати відносини між українським і польським народами", - сказав він.


Після повернення посла України Василя Зварича з Києва до Варшави МЗС Польщі запросило його на розмову.


0 коментарів

Comments


bottom of page