top of page
Пошук

Названо головний недолік проведення УПЛ в Україні


Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко поки не надто позитивно оцінює варіант проведення чемпіонату в Україні під час воєнного стану. Повідомляє Sport news.


«Європа також звикає до війни. Якби чемпіонат проводився в якійсь країні, а може його треба було б провести у двох-трьох країнах, то, можливо, це дало б якийсь інформаційний поштовх. І в Україні теж хотілося б провести, але розуміємо, що це ми проведемо просто для себе, для галочки. Уболівальників не буде, телебачення, скоріш за все, також.


Це все може розтягуватись на три дні, сирена прозвучала – перенесли на наступний день, знову сирена – знову перенесення. Ніхто не знає, скільки може матч тривати. Якщо його призначено о 7 вечора, а о восьмій прозвучала сирена? Ми ж його о 12-й ночі не показуватимемо нікому. А наступного дня його о дев’ятій ранку догравати? Складнощів дуже багато, тут найголовніше – безпека. Дуже важке питання.


Начебто й починати треба, але розумієш, що якщо ми не почнемо, то загалом футболу в Україні просто не буде. Тому що дуже великі складнощі будуть взагалі з футболістами, не кажучи вже про Прем’єр-лігу. Першу чи Другу ліги ми взагалі просто не зберемо».

0 коментарів
bottom of page