top of page
Пошук

Міська влада звернулась з важливим проханням до киян


Міська влада закликає мешканців за можливості утриматися від відвідування місць поховань у поминальні дні.


Міська влада закликає мешканців за можливості утриматися від відвідування місць поховань у поминальні дні, інформують Економічні новини з посиланням на Офіційний портал Києва. Країна продовжує жити в умовах воєнного стану, тож візит краще перенести на безпечніший час, аби не створювати скупчення людей на місцях поховань і не наражати на небезпеку себе та близьких. У випадку, якщо мешканці вирішать все ж таки відвідати місця поховань, просимо дотримуватися заходів безпеки, що є необхідними в умовах воєнного стану. Зокрема, проведення поминальних днів на місцях поховань у 2023 році здійснюється згідно з графіком.

Міська влада створює належні умови на території кладовищ та колумбарію. Так, Департамент муніципальної безпеки з урахуванням правового режиму воєнного стану має вжити заходи для запобігання надзвичайних ситуацій та, в разі потреби, ліквідації їхніх наслідків на територіях місць поховань. Зокрема, залучає вибухотехнічні служби ГУ ДСНС та інших, до складу яких входять фахівці з розмінування.

Безпеку відвідувачів, порядок на місцях поховання і прилеглих до них територіях забезпечуватимуть представники ГУ Національної поліції та ГУ ДСНС. Під час поминальних днів на місцях поховань чергуватимуть бригади екстреної (швидкої) медичної допомог.


0 коментарів

Commentaires


bottom of page