top of page
Пошук

Мінфін США має намір визнати "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією – Білий дім


За словами Кірбі, наразі в Україні дислоковано приблизно 50 тис. бойовиків ПВК "Вагнер" Фото: EPA

Міністерство фінансів США має намір визнати російську приватну військову компанію "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією. Про це заявив 20 січня на брифінгу координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, повідомляє інтернет-видання "Гордон" з посиланням на CNN.


Також, за словами Кірбі, наступного тижня міністерство фінансів США введе нові санкції проти ПВК "Вагнер" і її глобальних союзників.


"Ці дії визнають трансконтинентальну загрозу, яку становить "Вагнер", зокрема у зв'язку з її серйозною злочинною діяльністю, яка триває", – сказав Кірбі.


За його словами, наразі в Україні дислоковано приблизно 50 тис. бойовиків "Вагнер", зокрема 10 тис. контрактників і 40 тис. засуджених.


"Вагнер" стає центром влади, який конкурує з російськими військовими й іншими російськими міністерствами", – сказав чиновник.


Він також розповів, що США мають розвіддані, які дають змогу припустити, що російське міністерство оборони "заперечує" проти масового вербування ПВК "Вагнер" російських в'язнів.

0 коментарів

コメント


bottom of page