top of page
Пошук

Міноборони купуватиме в українських компаній всі БПЛА, які вони зможуть виробити, - Резніков


Влада купуватиме в українських компаній усі безпілотники, які вони можуть виробити. Про це в інтерв'ю LIGA.net заявив міністр оборони Олексій Резніков, передає Цензор.НЕТ.


"Нам необхідна неймовірна кількість дронів. Це теж gamechanger. Як дронів для розвідки/коригування, так і ударних від 3 до 1000 км, морських дронів. Це дає можливість завдати удар ворогу. І це зберігає життя нашим (захисникам. - Ред.), даючи ситуаційну обізнаність", - пояснив він.


Резніков розповів, що разом з віцепрем'єр-міністром - міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим збирали зустріч з вітчизняними виробниками БПЛА, на якій було 80 компаній.


"Я їм сказав: "Скільки б ви не виробили – я у вас все куплю". В мене поруч стоїть міністр внутрішніх справ, який теж буде докуповувати. В моєму бюджеті зарезервовано 20 млрд грн, щоб купляти все, що вони вироблять. Паралельно у Федорова є проєкт United24. Паралельно уряд виділив 10 млрд грн на можливість закупівлі дронів з-за кордону, які я, як міністр оборони, не можу купити", - додав очільник Міноборони.

0 коментарів

Comments


bottom of page