top of page
Пошук

Міноборони Великобританії: Росія планує провести фіктивні «вибори» в окупованих регіонах


Міноборони Великобританії: Росія планує провести фіктивні «вибори» в окупованих регіонах. Інформує The Kyiv Independend.


Росія планує провести 8-10 вересня фіктивні "вибори" на окупованих територіях України, повідомляє Міноборони Великобританії в останньому звіті 5 вересня.


Як повідомляється, опитування Кремля показують, що «Єдина Росія», партія президента Росії Володимира Путіна, за прогнозами, набере 80% голосів на незаконно окупованих частинах України.


Повідомляється, що так звані «вибори» вже почалися в Маріуполі та на окупованих частинах Запорізької області.


Фальшиві вибори не є ані вільними, ані чесними, оскільки кандидати походять виключно від партій, підтримуваних Москвою.


Згідно з деякими звітами, наведеними в оновленні, визначено понад 1000 кандидатів, але бракує кваліфікованих, досвідчених і бажаючих кандидатів.


Український Центр національного спротиву заявив, що окупаційна влада "суттєво" завищила кількість зареєстрованих виборців.


"Єдина Росія", ймовірно, керуватиме більшістю округів, намагаючись забезпечити вплив Кремля на окуповані частини України.


Путін оголосив, що Росія анексує Запорізьку, Донецьку, Луганську та Херсонську області України під час церемонії у Великому Кремлівському палаці минулого року 30 вересня 2022 року.


0 коментарів

Kommentare


bottom of page