top of page
Пошук

Модульні будиночки Військового містечка в Гостомелі переміщають у більш безпечне місце


Фото: Київська військова обласна адміністрація.

У зв’язку з дотриманням заходів безпеки та рекомендацій Міністерства розвитку громад та територій України прийнято рішення про перенесення модульних будиночків з Військового містечка в більш безпечне місце. Про це повідомляє Київщина 24/7 із посиланням на Гостомельську селищну військову адміністрацію.

«З усіх оглянутих земельних локацій обрано найбільш придатну територію, яка належить комунальній власності громади по вулиці Мирна за будинком №15. Там є всі необхідні комунікації, які дозволять значно скоротити час на монтаж тимчасового житла для людей, які його втратили. Просимо з розумінням поставитися до цього питання громадян, які взяли у користування під городи земельні ділянки й прибрати урожай до 5 вересня, оскільки на цій території розпочнуться земляні роботи з підготовки майданчику для спорудження тимчасового модульного містечка», – ідеться повідомленні.

Також зазначається, що нова територія буде комфортно облаштована. Тут створять дитячі майданчики, зелені зони, зони відпочинку тощо. Усе в подальшому, коли тимчасове житло буде демонтовано, залишиться у використанні для потреб місцевої громади.

0 коментарів
bottom of page