top of page
Пошук

Мобілізація в Україні: чому повісток побільшало та скільки ще триватиме призов


Фото: ТСН.ua

Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави. Повідомляє ТСН.


Від 24 лютого 2022 року в Україні триває воєнний стан та мобілізація, яку подовжили до 20 травня 2023 року. Наразі повістки видають більш активно.

Капітан 103 бригади територіальної оборони Олександр Ганущин пояснив у коментарі "Апостроф TV", чому посилена мобілізація продовжується. За словами військовослужбовця, нові люди потрібні як на фронті, так і для нових підрозділів, які будуть працювати із технікою або в тилу.

Олександр Ганущин вважає, що держава має право примушувати громадян виконувати закон про мобілізацію у воєнний час.

"Подобається це окремим громадянам чи ні, мобілізаційний план має виконуватися. Інакше ті, хто не хоче, не дай Бог, продовжать жити в іншій країні. Темпи мобілізації, які ми бачимо зараз, вони очевидно є вищими, ніж були півроку тому, але вони пов’язані з тим, що Путін довів до величезних цифр плани по мобілізації з того боку", - сказав капітан.

ЗСУ потребують високонавчених, вмотивованих бійців, які вміють працювати з технікою чи мають стимул вчитися.

Тож, повістки в Україні вручатимуть для служби на фронті та у тилу.

За інформацією начальника управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Романа Горбача, відповідно до плану мобілізації в Україні у 2023 році призивають такі категорії громадян:

  • обмежено придатні під час воєнного стану;

  • військові, які проходили строкову службу;

  • офіцери запасу, резервісти, інші особи із досвідом служби;

  • громадяни, які не проходили військову службу

Нагадаємо, що в Україні ніяких хвиль мобілізації немає. У більшості випадків громадян викликають до територіальних центрів комплектування з метою уточнення військово-облікових даних. Рішення про мобілізацію громадянина ухвалюється після висновку медкомісії про придатність до військової служби.

0 коментарів

Comments


bottom of page