top of page
Пошук

Митрополит Павло запевняв монахів, що війна закінчиться за 3 дні – ієрарх ПЦУ


Митрополит Павло очікував на швидку перемогу РФ

Павло нібито закликав монахів УПЦ МП не тікати з Лаври, бо все "за три-чотири закінчиться". Скандальний намісник монастиря УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі митрополит Павло на початку повномасштабного вторгнення був впевнений у перемозі Росії і заявлям монахам, що війна закінчиться "за три-чотири дні". Про пише ТСН з посиланням на повідомлення митрополита Білоцерківський ПЦУ Євстратія Зорі в інтерв'ю "Radio NV".


"Я знаю від свідків, я знаю від перевірених джерел, що, наприклад, той самий митрополит Павло Лебідь, який зараз у своєму шикарному маєтку сидить під домашнім арештом, у день великого путінського нападу 24 лютого минулого року до братії Лаври сказав, що ніхто нікуди не розходиться, всі залишайтеся на місці, за три-чотири дні це закінчиться. Це були його слова", – каже Євстратій.


За його словами, такі терміни представники Московського патріархату в Україні отримували від своїх російських кураторів.


"Так їх інформували їхні куратори, так їх інформували ті люди, які були ланкою зв’язковою між українським політикумом і російською владою на кшталт Медведчука", – підсумував Зоря.


Шевченківський суд столиці обрав запобіжний захід наміснику монастиря УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі митрополитові Павлу у вигляді двох місяців домашнього арешту з носінням електронного браслета.


На суді Павло озвучив низку скарг. Зокрема, він запевняв, що не має чим заряджати свій електронний браслет.


Перед цим СБУ виклала в Мережу аудіозапис розмов Павла, в яких той радів окупації Херсона, а вторгнення РФ називав "війною Америки і Росії до останнього українця".


0 коментарів
bottom of page