top of page
Пошук

Митрополиту УПЦ МП Павлу продовжили термін обов'язків із запобіжного заходу


Печерський райсуд Києва на два місяці продовжив термін дії обов'язків з запобіжного заходу митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебедю).


Про це hromadske повідомив адвокат митрополита Павла Микита Чекман. Повідомляє RISU.


22 січня журналіст Ян Доброносов опублікував відео, як митрополит сідає у машину біля будівлі суду, де відбувалося засідання щодо його запобіжного заходу. За словами журналіста, той казав, що дуже вдячний суддям та прокурору.


Як зазначив адвокат, митрополиту Павлу продовжили термін дії покладених на нього обов'язків до 23 березня. Раніше його зобов'язали: з’являтися за першою вимогою до суду, не відлучатися з населеного пункту (село Вороньків Київської області), носити електронний браслет та утриматися від спілкування зі свідками та потерпілими.


Чекман додав, що митрополиту Павлу також дозволили відвідувати лікаря. Нагадаємо, у серпні йому діагностували гострий інфаркт міокарда та прооперували в кардіологічному відділенні однієї з київських лікарень.


Перед цим, 7 серпня, митрополита Павла звільнили з-під варти: за нього внесли заставу, сума якої сягала понад 33 мільйони гривень. Водночас суд продовжив строк дії особистих зобов’язань для Павла в межах терміну досудового розслідування.0 коментарів

Opmerkingen


bottom of page