top of page
Пошук

Митрополитам УПЦ МП Онуфрію та Антонію заборонили доступ на територію лаври


Керівництво Національного заповідника Києво-Печерської лаври заборонило доступ на територію монастиря Предстоятелю УПЦ МП Онуфрії та керуючому справами УПЦ МП митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію. Повідомляє RISU з посиланням на голову Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента.


«Національний заповідник створив якісь списки, за якими правоохоронці пропускають на територію лаври. До цих списків увійшли лише священнослужителі у званні ченців. Туди не внесли семінаристів та інших послушників монастиря, які тепер не можуть вийти за територію лаври, бо їх назад не пропустять". На підставі якого закону це відбувається, нам так і не пояснили. Також доступ на територію лаври заборонено Предстоятелю УПЦ митрополиту Онуфрію та митрополиту Антонію, який керує справами УПЦ», – сказав Климент.


Як зазначив Климент, насельникам та семінаристам, які перебувають в обителі, заблоковано доступ до складських приміщень із продовольством.


«На території лаври є льохи, де зберігається їжа. Кілька днів тому правоохоронці оточили ці приміщення, і тепер ми не маємо доступу до цих складів», – сказав Климент.


Нагадаємо: Московський Патріархат в Україні був одним із підрозділів ФСБ Росії, - екс-голова ГУР та СЗР.

0 коментарів
bottom of page