top of page
Пошук

МЗС України засудило ракетні удари по Ізраїлю


Україна із глибоким занепокоєнням спостерігає за загостренням збройного протистояння та взаємними обстрілами території Ізраїлю, Палестини та Лівану. Про це йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ України, повідомляє Цензор.НЕТ.


"Україна, поділяючи право на гарантування безпеки, засуджує запуски ракет по Ізраїлю з Лівану та сектору Гази, а також наполегливо закликає сторони до стриманості та припинення застосування сили задля уникнення подальших жертв, руйнувань і насильства", - сазано у повідомленні.


МЗС зауважило, що в ці священні дні віряни усіх релігій особливо потребують миру, толерантності та взаємоповаги й усі причетні сторони мають виявити мужність для шанобливого ставлення до святинь Храмової гори та задоволення релігійних потреб вірян.


"Україна підтверджує свою відданість принципу мирного врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту шляхом політико-дипломатичного діалогу, результатом якого має стати мирне та безпечне співіснування двох держав – Ізраїлю та Палестини", - наголосили у МЗС.


0 коментарів

Kommentarer


bottom of page