top of page
Пошук

МЗС України викрило Китай у брехні


Міністерство закордонних справ України надало свій коментар на заяву МЗС Китаю стосовно того, що передана ЗСУ американська зброя часто контрабандою опиняється в руках злочинних угруповань в Європі та інших регіонах. Повідомляє UA.NEWS. Відповідь була опублікована речником Міністерства закордонних справ Олегом Ніколенко на його сторінці у Facebook.

«Категорично відкидаємо інсинуації про нібито контрабанду західної зброї з України. Наша держава має сучасну ефективну систему контролю над отриманням та використанням озброєння, яка користується високою довірою з боку партнерів. Ця система є багаторівневою і повністю виключає будь-яку можливість незаконного вивезення зброї. Натомість росія інвестує численні ресурси в дезінформацію, аби підірвати міжнародну військову допомогу України», - сказано у заяві.


Ніколенко також закликав китайську сторону керуватися виключно фактами та не бути інструментом в руках російської пропаганди.Нагадаємо, що раніше МЗС заявило, що Будапешт не може бути стороною мирного процесу, оскільки вибрав сторону нападників та терористів.


США наразі не фіксують передачу Китаєм озброєння для потреб росії. Проте Пекін ще не зняв питання надання летальної допомоги з розгляду.


Китай намагається «грати на двох дошках» – бути союзником кремля і водночас зображати нейтралітет, але така політика Пекіна скінчиться провалом, заявила заступниця держсекретаря США Венді Шерман.

0 коментарів

Comments


bottom of page