top of page
Пошук

МЗС викликало посла Болгарії після заяв болгарського президента про “російський Крим”


До Міністерства закордонних справ України у п’ятницю було запрошено посла Болгарії в Києві Костадіна Коджабашева у зв’язку з висловлюваннями президента Болгарії Румена Радева. Про це повідомляє УНН.

“19 листопада до Міністерства закордонних справ України було запрошено посла Болгарії в Києві Костадіна Коджабашева. Українська сторона довела до посла позицію нашої держави про некоректність та неприпустимість висловлювань президента Болгарії Румена Радева стосовно Криму під час вчорашніх передвиборчих теледебатів”, — повідомили в пресслужбі.

Так, болгарському послу наголосили, що слова чинного президента “не сприяють розвитку добросусідських відносин України та Болгарії та різко дисонують з офіційною позицією Софії на підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах”.

“Очікуємо на спростування президентом Болгарії Руменом Радевом його вчорашньої заяви", - вказали у відомстві.

"Посол Костадін Коджабашев запевнив у незмінній позиції Болгарії щодо підтримки територіальної цілісності України, у тому числі Криму як невід’ємної частини території нашої держави, та зусиль з деокупації півострова, зокрема шляхом участі Болгарії в роботі Кримської платформи”, — йдеться в повідомленні МЗС.

0 коментарів
bottom of page