top of page
Пошук

Мешканця Донеччини засуджено за державну зраду та участь у діяльності так званій «днр»


За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури жителя Донеччини визнано винним в участі у терористичній організації та державній зраді.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України. Інформує Internetua.


Зазначається, що під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, на основі яких у суді прокурором доведено, що уродженець міста Святогірськ, маючи проросійські погляди, у березні 2017 року добровільно вступив до так званої «республіканської гвардії днр» та брав активну участь у її діяльності.


Там же він налагодив співпрацю з представником фсб рф, за завданням якого через два роки вступив на військову службу у ЗС України. Будучи українським військовослужбовцем завербований агент передавав інформацію військового характеру про особовий склад та морально-психологічний стан військ, місця розташування військової техніки ЗСУ, складів зброї та паливно-мастильних матеріалів, а також дані про малозахищені місця військової частини для проникнення на її територію.


«Засуджений свою вину визнав у повному обсязі, а також сприяв досудовому розслідуванню та надав ґрунтовні покази щодо інших учасників «днр», – зазначили в прокуратурі.

0 коментарів
bottom of page