top of page
Пошук

Меркель знову поговорила з Лукашенком телефоном


В.о. канцлера Німеччини Ангела Меркель повторно провела телефонну розмову із формальним главою Білорусі Олександром Лукашенком. Про це повідомляє Корреспондент.нет.

Як пише ТАСС із посиланням на білоруське телебачення, Меркель та Лукашенко домовилися, що проблема міграційної кризи загалом виноситься на рівень Білорусі та ЄС. Вони прийшли до "певного розуміння", як діяти далі в ситуації, що склалася. Зокрема, Лукашенко та Меркель домовилися, що буде визначено посадових осіб від Білорусі та ЄС, які розпочнуть вирішення проблеми. "Обговорено низку проблем і, насамперед, ситуацію з біженцями на білорусько-польському, білорусько-литовському та білорусько-латвійському кордонах. Детально у розмові були порушені шляхи та перспективи вирішення міграційної проблеми з метою недопущення ескалації ситуації на кордоні", - заявили у прес-службі Лукашенка. Зрештою, співрозмовники домовилися про продовження контактів.

Нагадаємо, це не перша телефонна розмова Меркель та Лукашенка. Співрозмовники порушили питання гуманітарної допомоги мігрантам, а також шляхи та перспективи вирішення міграційної кризи. Пізніше в.о. канцлера розкритикували за телефонну розмову із Лукашенком.

0 коментарів
bottom of page