top of page
Пошук

Максимум 60 днів. В Україні вводять надзвичайний стан: що потрібно знатиНадзвичайний стан в Україні вирішили ввести на засіданні Радбезу 23 лютого. Максимальний термін дії НС в Україні становить 60 днів, повідомляє РБК-Україна.


Коли в Україні запровадять НС

Верховна рада сьогодні ввечері збереться на позачергове засідання, на якому розглядатимуть питання запровадження НС по всій Україні. Орієнтовне засідання відбудеться о 17.00.

Як працюватимуть банки при НС

Як повідомили в Нацбанку, у разі запровадження НС в Україні, банківська система працюватиме у звичайному режимі.

"Всі платіжні системи, доступ до коштів, робота банків загалом продовжується у звичайному режимі", - повідомили в НБУ.

Де і коли вводять НС в Україні

Як повідомив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данилов, надзвичайний стан вводиться по всій Україні, крім Донецької та Луганської областей. За словами Данилова, в цих областях з 2014 року діє окремий правовий режим (ООС і все керівництво знаходиться у військових, всі правові питання вирішені).

"Обговорювалося (на РНБО, - ред.) питання введення надзвичайного стану, рішення було прийнято, відповідно до закону, Верховна рада має це затвердити протягом 48 годин. Я сьогодні буду мати доповідь у ВР з цього питання", - пояснив він.

Терміни НС в Україні

За словами Данилова надзвичайний стан в Україні вводиться строком на 30 днів з можливістю продовження ще максимум на 30 днів.

Комендантська година

Відповідаючи на питання про те, чи буде вводитися в Україні комендантська година на час надзвичайного стану, Данилов заявив, що це буде залежати від ситуації.

Які обмеження

Данилов перерахував наступні обмеження, які можуть водитися при НС в Україні:

  • посилення охорони громадського порядку,

  • обмеження руху транспорту,

  • огляд транспорту,

  • перевірка документів.


0 коментарів
bottom of page