top of page
Пошук

Ломаченко переміг ОртісаУкраїнський боксер Василь Ломаченко виборов свою чергову перемогу на професійному рингу, повідомляє "Обозреватель".


34-річний уродженець Білгород-Дністровського на легендарній арені Madison Square Garden в американському Нью-Йорку за очками переміг місцевого бійця Джемейна Ортіса – 115:113, 116:112, 117:111.


Перед боєм абсолютним фаворитом був українець. Коефіцієнт на його перемогу не перевищував 1,06.


Перший раунд пройшов у своєрідній розвідці. Боксери зайняли центр ринг, намагаючись "фехтуванням" джебом намацати слабкі місця в обороні один одного. Велику активність спочатку проявляв американець, а ближчим до гонгу першим номером уже працював наш співвітчизник.У другій трихвилинці Лома спробував вперше атакувати з ударною лівою рукою, промацуючи опонента швидким джебом. Ортіс інтенсивно розривав дистанцію, небезпечно працюючи прямими ударами. На обличчі Василя вже чітко проглядалася сильна гематома під лівим оком.


5-й раунд розпочався з атак Ломаченка. Ортіс поступово втомлювався, періодично опускаючи руки. Обидва бійці показували великий темп і наприкінці відрізка пішли у відвертий обмін. Джемейн намагався забрати кожний раунд.


У перерві Анатолій Ломаченко зажадав від сина більше приділити увагу захисту та не пропускати взагалі нічого. Василь агресивними діями "закльовував" представника США, але той не здавався. Ортіс у захисті ніколи не відходив прямо, уникаючи контратак українця, а в останніх секундах раунду зміг вдало донести подвійний джеб до обличчя Васі.Боксер із Америки продовжував володіти ініціативою, але тотального домінування у рингу не було. Стало більше клінчів. Ломаченко наприкінці сам йшов до канатів, закриваючись у блоці.


Василь спробував працювати на ближній дистанції, але й тут його суперник добре працював, виходячи із клінчу із небезпечним ударом. Ломаченко візуально підсів, більше пропускаючи, ніж атакуючи.


9-й раунд розпочався з точної двійки у голову від Васі.


На чемпіонські раунди темп боксу знову зріс. Жоден із бійців не хотів здаватися. Лома намагався демонструвати свої фірмові заходи за спину, явно забравши 10-у трихвилинку.


У 11-му відрізку Ломаченко почав на повну вкладатися у свої ліві бічні, намагаючись перемагати у цих чемпіонських раундах. Однак давалася взнаки втома, і точність ударів українця залишала бажати кращого.


У заключному раунді бійці намагалися максимально видати всю свою міць, але жоден з них оформити "лаки панч" не зміг. Поєдинок завершився без нокдаунів.


0 коментарів

Comentários


bottom of page