top of page
Пошук

Легіон "Свобода росії" розповів про лінію фронту на Білгородщині: про трофеї і зайняті позиції


Повідомлення про ситуацію досить суперечливі: наразі точно не відомо, що діється на українсько-російському кордоні в Білгородській області. Повідомляє Стопкор.


23 травня бійці легіону "Свобода росії" відзвітували щодо позицій, зайнятих на території Білгородської області рф.


Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі легіону.


У дописі вказано, що бійці знешкодили:

  • мотострілецьку роту армії рф;

  • бронетехніку - кількість одиниць не вказано, але ідеться про "кілька одиниць".

Наголошується, що російські військові втекли з позицій, не наважуючись вступити в бій з легіоном. Відеопідтвердження будуть опубліковані згодом.

Український OSINT-аналітик Олександр Коваленко проаналізував дописи легіону "Свобода росії" і так званого "Російського добровольчого корпусу". В підсумку з'ясувалось, що бійці утримують ділянку, довжиною близько 40 км.

Якщо перенести ескіз Коваленка на Google maps, то можна побачити, що підконтрольна легіонерам територія пролягає по населеним пунктам Козинка-Глотове-Горьківське-Цапівка-БогунГородок-Щетинівка.

Між тим російська влада опублікувала відео з місця подій. На відео - уламки бронетехніки, яку нібито вдалось знищити російським солдатам у протиборстві з "ДРГ". При цьому не зрозуміло, де саме і коли його знято.

Наразі немає офіційних даних щодо того, де насправді перебувають і чим займаються бійці легіону "Свобода росії".

Ситуація на Білгородщині показала стан російського кордону - він, схоже, прозорий. Олександр Ковальчук пояснив, чому так: у армії рф вдвічі, а то й вдесятеро, менше сил, ніж потрібно для охорони 600 км. Усі можливості - техніка, жива сила - мабуть, воюють в Україні.

Російська влада заявила про розгром "диверсантів", які проникли на територію Білгородщини: інформацію оприлюднили близько 14 години.


Нагадаємо: Війна в Бєлгородській області: що відбувається, хто такі РДК та Легіон Свобода Росії.

0 коментарів
bottom of page