top of page
Пошук

Кулеба закликав всі країни G7 та ЄС нарешті перекрити постачання у рф компонентів подвійного значення


Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав всі країни G7 та Європейського Союзу нарешті перекрити постачання в росію товарів західного виробництва, які містять компонент подвійного призначення, які кремль використовує для своїх ракет. Про це він заявив під час спільної пресконференції з Сежурне, передає кореспондент УНН.


Деталі

Кулеба нагадав, що в російських ракетах, які летять на голови українців вже неодноразово знаходили чимало компонентів західного виробництва.


"Я хочу закликати всі країни G7 та Європейського Союзу врешті-решт почути Україну та вжити рішучих заходів, щоб перекрити постачання в росію товарів, які містять ці компоненти", - сказав Кулеба.


Він зазначив, що росія використовує пральні машинки, мікрохвильовки та інші побутові прилади не для прання та їжі, а для вилучення з них окремих запчастин, щоб вмонтувати їх в свої ракети та вбивати українців.


"Списки компонентів, які ми знаходимо в збитих російських ракетах ми регулярно передаємо партнерам і вже неодноразово закликали їх вжити заходів для блокування постачань", - зауважив Кулеба.


Доповнення

У звіті Київської школи економіки (КШЕ) та Міжнародної робочої групи Єрмака-Макфола йдеться про те, що 44% усіх електронних компонентів озброєнь росії – це розробки західних компаній.


Президент України Володимир Зеленський заявляв, що кожен шлях постачання росії компонентів для "Калібрів" з інших країн - це шлях посилення терору.


0 коментарів

留言


bottom of page