top of page
Пошук

Кремль обурився "недружніми кроками" Вірменії , зокрема допомогою Україні


PHOTO: GETTY IMAGES

Росія викликала в МЗС посла Вірменії Вагаршака Арутюняна для «жорсткої розмови» через останні кроки Єревана, які росія вважає недружніми, зокрема, за словами кремля, візит дружини прем'єра до Києва та передачу гуманітарної допомоги допомоги Україні.


Джерело: Європейська правда з посиланням на заяву МЗС РФ.


Деталі: У МЗС Росії заявили, що помітили коливання Вірменії щодо подальшої участі в Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) і двосторонніх договорах з росією, а також життєздатності угод за участю росії щодо нормалізації відносин з Азербайджаном.


«На цьому тлі останніми днями керівництво Вірменії встигло зробити низку недружніх кроків, серед яких запуск процесу ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду, поїздка до Києва дружини прем’єр-міністра Анни Акопян з передачею гуманітарної допомоги київському нацистському режиму та проведенням військових навчань на території Вірменії за участю США.З цього приводу до МЗС був викликаний посол Вірменії в Москві В.Арутюнян. МЗС Росіїі на його адресу були зроблені різкі зауваження», – зазначає москва.


Крім того, послу вручили ноту протесту через виступ спікера парламенту Симоньян проти речниці МЗС РФ Марії Захарової та всього відомства та обурилися затриманнями у Вірменії проросійського блогера та представника вірменського відділення "Супутника".


У МЗС рф висловили надію, що росія і Вірменія залишаться союзниками і Вірменія буде співпрацювати в питанні навчань по лінії ОДКБ і "очікуваного направлення спостережної місії організації в республіку для сприяння врегулювання між Вірменією та Азербайджаном».


Нагадаємо: Експерти пояснили, як росія в обхід санкцій отримує мікросхеми західного виробництва.

0 коментарів
bottom of page