top of page
Пошук

Концерн Rheinmetall відкриває спільне з українською оборонною промисловістю підприємство — допомога Німеччини

Німецький оборонний концерн Rheinmetall активно підтримує Україну від початку повномасштабної війни. Повідомляє Дім. Німці вирішили створити спільне з українською оборонною промисловістю підприємство, яке здійснюватиме обслуговування та ремонт техніки. Деталі — у матеріалі "Ранку Вдома". У 2024 році найбільший оборонний концерн Німеччини в Дюссельдорфі Rheinmetall планує продовжити допомагати ЗСУ значним постачанням боєприпасів та військової техніки. 

"Дуже важливо допомагати українцям виборювати свою незалежність саме зараз. Якщо Україні доведеться чекати, поки американці та європейці будуть надавати їм свою підтримку протягом 10 чи 20 наступних років, то ця боротьба буде неможливою", — генеральний директор концерну Rheinmetall заявив Армін Паппергер. 

Rheinmetall — єдиний оборонний концерн, який здатен постачати нашим військовим велику кількість нових боєприпасів середнього та великого калібру. За 2023 рік німці передали на поле бою щонайменше 40 000 боєприпасів для зенітного танку Gepard і десятки тисяч 155-мм артилерійських снарядів. За 2024 рік компанія обіцяє випустити ще більше боєприпасів. 


Німці також передали понад 100 військових вантажівок і бойових машин піхоти Marder. Вони дуже потрібні на фронті через високу вогневу потужність, броньований захист та надійність. Вже до травня 2024 року концерн Rheinmetall планує поставити в Україну партію нових БМП Marder.

"Одне з головних завдань концерну — це передача технологій, будівництво та запуск ремонтних майстерень на західних територіях України. Таким чином, українці зможуть обслуговувати свою техніку самостійно. Ремонтні цехи мають бути готовими влітку 2024 року. Окрім того, планують організувати процес збирання сучасної версії бронетранспортера Fuchs та новітньої бойової машини піхоти Lynx", — пояснює Армін Паппергер.  

За словами генерального директора концерну Rheinmetall Армена Паппергера, на виробництво першого повнопривідного броньовика в Україні знадобиться орієнтовно пів року. Перший Lynx  на українському заводі можуть зібрати вже за рік. 


У серпні 2023 року Rheinmetall у співпраці з урядом Німеччини передали українським військовим польовий шпиталь. Ця комбінована система з наметів та контейнерів має 32 ліжка для пацієнтів, а також найсучасніше обладнання для інтенсивної терапії. Незабаром концерн направить на передову ще дві високомобільні станції допомоги пораненим воїнам. 


0 коментарів

Comments


bottom of page