top of page
Пошук

Конгрес може сам внести росію у список країн-спонсорів тероризму, якщо цього не зробить Держдеп


Пелосі закликала Блінкена внести росію до списку країн-спонсорів тероризму / Колаж 24 каналу

Спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі закликала держсекретаря США Ентоні Блінкена внести росію у список країн-спонсорів тероризму. В іншому випадку це зробить Конгрес. Повідомляє 24 канал.


За даними ЗМІ, спікерка Палати представників сказала це Ентоні Блінкену під час розмови цього тижня. Річ у тім, що саме Конгрес надав повноваження Держсекретарю повноваження вносити країни у список країн-спонсорів тероризму. У Конгресі погоджуються з думкою Пелосі. Журналісти поспілкувалися з представником Конгресу США, який заявив, що немає жодних перешкод для того, щоб ухвалити закон про визнання росії країною-спонсором тероризму. Щоправда, цей процес є складнішим, ніж внесення країни у відповідний список держсекретарем.

У Конгресі ще у травні законопроєкт про визнання росії спонсором тероризму, однак цей документ був спрямований саме на те, що Ентоні Блінкен повинен внести країну-агресорку до відповідного списку.

За даними Держдепу, внесення росії у цей список передбачає значне посилення санкцій, адже мова йде й про покарання для осіб та країн, які ведуть торгівлю зі спонсором тероризму. Тобто санкції проти росії будуть суттєво розширені, шо можна побачити на прикладі Куби, Ірану, Сирії та Північної Кореї – у них набагато менше торгівельних відносин зі світом, ніж у росії.

ЗМІ стверджують, що саме цей момент наслідків внесення росії до переліку спонсорів тероризму міг вплинути на Держдеп і змусити його скептично ставитися до цього.

0 коментарів

コメント


bottom of page