top of page
Пошук

Комісія Мінкульту планує завершити перевірку обʼєктів Києво-Печерської лаври до 15 травня


Події у Києво-Печерській лаврі. Фото: НСЖУ.

Комісія Міністерства культури перевірила Київську духовну академію та семінарію УПЦ МП в Києво-Печерській лаврі. Про це повідомляє пресцентр УПЦ МП, передають Українськi Новини.


"Сьогодні комісія Міністерства культури провела огляд технічного стану жилих корпусів Київської духовної академії і семінарії (№№55, 60)", - повідомили в УПЦ.


Зазначається, що "будь-які документи про передачу корпусів на баланс Національного історико-культурного заповідника "Києво-Печерська лавра" не підписувалися", - йдеться в повідомленні.


За інформацією, житлові корпуси перебувають у хорошому стані, пошкоджень чи будь-яких інших негараздів комісія не виявила.


"Видно, що вони використовуються саме для релігійних потреб, навчання семінаристів", - зазначив в. о. генерального директора заповідника Максим Остапенко.


За його словами, комісія намагається якнайшвидше оглянути максимальну кількість об’єктів Лаври, щоб закінчити роботу до встановленого терміну – 15 травня.


Українська православна церква Московського патріархату незаконно збудувала на території Києво-Печерської лаври 36 об'єктів, з них 15 капітальних споруд.


Комісія Мінкультури зафіксувала злочинну руйнацію УПЦ МП "Книжкового складу" Києво-Печерської лаври.


30 березня Кабінет Міністрів скасував розпорядження уряду, очолюваного Миколою Азаровим під час президентства Віктора Януковича, про передачу в безоплатне користування Української православної церкви Московського патріархату будівель і споруд Києво-Печерської лаври.


Нагадаємо: митрополит Павло запевняв монахів, що війна закінчиться за 3 дні – ієрарх ПЦУ.

0 коментарів
bottom of page