top of page
Пошук

Колишній гендиректор КО “Київзеленбуд” Король очолив Північний офіс Держаудитслужби


Колишній генеральний директор Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста Києва "Київзеленбуд" Олексій Король (на фото ліворуч), якого було звільнено з цієї посади у липні, очолив Північний офіс Державної аудиторської служби. Повідомляє Київвлада з посиланням на пресслужбу Північного офісу Держаудитслужби.


Як йдеться в повідомленні, голова Держаудитслужби Алла Басалаєва (на фото праворуч) представила колективу Північного офісу Держаудитслужби нового керівника – Олексія Короля.


“Я впевнена, що в нового керівника Офісу все вийде, враховуючи його управлінський досвід на попередньому місці роботи. Прошу колектив Північного офісу Держаудитслужби – підтримувати Олексія Валентиновича на новій посаді. Ми повинні діяти як злагоджена команда”, – сказала Басалаєва.


“Сьогодні перед Держаудитслужбою поставлене завдання щодо контролю за ефективністю та законністю використання бюджетних коштів, які надходять на відновлення країни, а також раціональним і прозорим їх розподілом. В період війни наша робота особливо помітна і важлива для суспільства. Для мене це призначення є надзвичайно відповідальним. Дякую за довіру і впевнений, що разом з колективом Офісу в нас все вдасться”, – сказав під час представлення Король.


Нагадаємо, до призначення на посаду голови Північного офісу Держаудитслужби Король працював на посаді генерального директора КО “Київзеленбуд”, яке очолював з липня 2019 року. У липні Короля було звільнено з посади генерального директора “Київзеленбуд” за угодою сторін.


Тоді ходили чутки, що Король може посісти місце очільника Департаменту екології та природних ресурсів, або проявитися в лавах Держаудитслужби.


Нагадаємо: Багаторічний очільник Київзеленбуду Олексій Король звільнився.

0 коментарів
bottom of page