top of page
Пошук

Колишнього одеського воєнкома Борисова затримали - ДБР


24 липня. УНН. Колишнього одеського воєнкома затримали у Києві, його проситимуть помістити під арешт без можливості внесення застави, повідомили у понеділок у ДБР, пише УНН.


У суботу, 22 липня, колишньому керівнику Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгену Борисову повідомили про підозру за фактами незаконного збагачення, нез’явлення на службу та ухилення від військової служби.


Цитата

"Працівники ДБР спільно з прокурорами Офісу Генпрокурора затримали колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки", - повідомили у ДБР і оприлюднили фото.


Ще одне фото із затримання показав нардеп Олексій Гончаренко у Telegram, вказавши: "ДБР затримало одеського ексвійськкома Євгена Борисова".

Деталі

Як зазначили у бюро, колишній посадовець намагався втекти від слідства, при цьому він використовував елементи конспірації – змінював номери телефонів, автомобілів тощо, місце розташування.


"Два дні тривали активні пошуки й, з рештою, у результаті комплексних оперативно-слідчих заходів його було виявлено та затримано у Києві", - вказали у ДБР.


Як повідомляється, враховуючи намагання колишнього військком сховатися від правосуддя, працівники ДБР проситимуть суд залишити його під вартою без можливості внесення застави.


Нагадаємо: Начальнику Одеського військкомату Євгену Борисову загрожує 12 років ув'язнення.


0 коментарів
bottom of page