top of page
Пошук

Колабораціоніст із Харкова, який видавав себе за переселенця, освідчувався в любові Путіну


На Кіровоградщині оперативники СБУ затримали переселенця з Харкова, який у соціальних мережах публічно підтримував Путіна. Повідомляє НВ з посиланням на Службу безпеки України.

Чоловік переїхав до центральної частини України вже під час війни, але продовжив висловлювати публічну підтримку Володимиру Путіну. Спікер СБУ Артем Дехтяренко розповів, що чоловік під виглядом переселенця втік із Харкова та зупинився на Кіровоградщині. У соціальних мережах він публічно висловлював підтримку Путіну та виявляв бажання воювати проти України.


В одній із харківських груп під псевдонімом terentij anatolich він відкрито підтримував війну Росії проти України, висловлював проросійську позицію та неповагу до Збройних сил України, публічно агітував за підтримку окупаційних військ.


Підозрюваного затримали. Йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 109 КК України (публічні заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій). Йому загрожує три роки позбавлення волі.

0 коментарів

Comments


bottom of page