top of page
Пошук

Київське керівництво розпочало війну з киянами. У столиці будуються барикади.

Оновлено: 15 січ. 2022 р.

Ми вже писали про те, як дії київського міського керівництва значно погіршили умови життя мешканців Лісового масиву у м. Києві.


Прийшов час переміститися із спального району до благополучного Печерську. Тут, як не дивно, дії місцевої влади також створюють мешканцям постійні незручності, а іноді і піддають небезпеці їх життя та здоров’я.


Кожний з нас регулярно стає пасажиром або водієм громадського чи приватного автотранспорту. Без нормального ефективного функціонування транспортної системи задовільне життя у місті неможливе. Тому будь-які дії, направлені на погіршення ситуації на київських шляхах, стосуються кожного мешканця. На жаль, дії київської влади все більше нагадують неоголошену війну з киянами.

До редакції звернулися зі скаргою мешканці будинку 38 по вул. Предславинській у м.Києві. У цьому колишньому «мажорному» будинку радянських часів мешканці позбавлені типових побутових та соціальних проблем спальних районів, але у не меншій мірі потерпають від дій місцевої влади. В абсолютної більшості власників квартир цього будинку є автомобілі і, як заведено по всьому місту, недостатня кількість місць для відстою приватних автомобілів на подвір’ї. Частково цю ситуацію покращувала можливість паркування вздовж тротуару по вул. Ковпака. Припарковані поміж дерев автомобілі не заважали ані перехожим, ані руху транспорту, ані роботі комунальної техніки. Крім того не порушувалися і Правила дорожнього руху, адже широкі печерські тротуари дозволяють залишати передбачену Правилами відстань для проходу перехожих.

І от, одного ранку на місці звичного паркування своїх авто мешканці побачили десятки бетонних напівкуль (частина була успішно демонтована мешканцями), а пізніше - встановлені на тротуарі стовпи, що дуже нагадують протитаранні барикади. Це змусило мешканців шукати місце для своїх авто безпосередньо біля будинку. Кількість автотранспорту на подвір’ї стала такою, що перетворило подвір’я до того достатньо комфортного будинку на зону, небезпечну для життя і здоров’я мешканців. Під’їзні шляхи та підходи до будинку повністю заповнилися автомобілями. Дійшло до того, що автовласники змушені залишати свої авто на зеленій зоні та безпосередньо біля входів у під’їзди.

Через скупчення транспорту вже сталося спровоковане «барикадами» ДТП. Постраждало авто та був повністюперекритий під'їзд добудинку. У випадку виникнення надзвичайної ситуації під’їзд медичного чи протипожежного транспорту ускладнено, а інколи і унеможливлено. Тобто, маємо штучно створену загрозу життю та здоров’ю мешканців.


Невдовзі з’ясувалося, що ця проблема притаманна не тільки цьому місцю. Отримані від наших читачів фото демонструють, що Київ стає все більше схожим на зону військових дій.

Антиавтомобільні барикади простягнулися центром міста на багато кілометрів. Це стосується навіть тих місць, де зупинка автомобілів не створювала перешкод та не порушувала ПДР.


Читачами також зафіксовано факт штрафування власника автомобіля за паркування, там, де вільний простір дозволяє залишати авто без порушення ПДР!!!

У результаті кияни отримали не тільки небезпеку на своїх подвір’ях, а й ускладнення дорожньої обстановки на шляхах. Автомобілі тепер фактично можна залишати тільки на проїжджій частині. Інколи автомобілі нвівть змушені зупинятися у два ряди !

Для з’ясування джерела проблеми мною була направлена заява на міський сервіс 1551.


У відповідь на моє звернення надійшов «документ» без номеру, дати та підпису, де від імені в.о. начальника ШЕУ Печерського району Глущенка С.І. повідомлялося, що «Відповідно до плану поточного (дрібного, середнього) ремонту вулично-дорожньої мережі м. Києва на 2021 рік виконання робіт з облаштування бар'єрних огороджень по вул. Предславинська облаштовано антипаркувальні стовпчики відповідно даної програми». Також чомусь, мабуть для заповнення місця на папері, написаний текст «Крім того, зазначаємо, що правила зупинки та стоянки транспортних засобів визначені Правилами дорожнього руху, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306. Відповідно до п. 11 статті 23 Закону України «Про національну поліцію» контроль за дотриманням водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху України покладено на Національну поліцію України». Може це спроба перекласти відповідальність за свої дії та їх наслідки на Кабінет Міністрів та Національну поліцію? Цікавий хід. Пізніше запитаємо про барикади в урядовців та керівництва поліції. Може це дійсно вони попросили?


Після такої каверзної відповіді спробував знайти План поточного (дрібного, середнього) ремонту вулично-дорожньої мережі м. Києва на 2021 рік. Але ані на сайті КМДА, ані на сайті Верховної Ради України цей документ не знайшов. Під час пошуків натрапив на Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету, затверджений Наказом Департаменту транспортної інфраструктури КМДА 07.07.21 р.

ПБП по 7441 від 07.07.2021
.pdf
Download PDF • 6.62MB

Дивно, але жодних згадувань щодо «облаштування бар’єрних огороджень» я там не знайшов.


Отже, на сьогодні можемо підбити наступні підсумки:

- барикади від киян будуються комунальними підприємствами, пов’язаними з київською міською владою;

- «бар’єрні огородження» виконані з якісного металу, у великій кількості, на їх виготовлення та встановлення витрачені чималі кошти за рахунок ремонту вулично-дорожньої мережі м. Києва, тобто, замість ремонту доріг;

- встановлення «бар’єрних огороджень» погіршує умови життя у Києві та ускладнює і без того складну ситуацію на столичних дорогах;

- ці дії стосуються кожного, адже кожний з нас є водієм або пасажиром;

- враховуючи приклад із оштрафованим автомобілем, головною метою цих заходів є додаткове вилучення коштів киян.


Як автомобіліст можу додати, що за часів «правління» нинішнього міського голови В.Кличка стан автомобільних доріг став найгіршим за всі часи незалежності України. Як ремонтуються шляхи у місті і до яких наслідків це призводить яскраво демонструє падіння стовпів електропостачання на Шулявському шляхопроводі у грудні 2020 року (тоді було пошкоджено 6 автомобілів і лише дивом ніхтона постраждав). І це на фоні того, що задля збагачення близьких до київських очільників ділків знищуються транспортні розв’язки громадського транспорту. Також варто зазначити, що В.Кличко є єдиним очільником Києва, при якому не збудовано жодної станції Київського метрополітену, що також посилює транспортну кризу в українській столиці.


Редакція «Відкритих медіа» буде пильно слідкувати за розвитком ситуації із будівництвом «бар’єрних огороджень».


Додаткову інформацію читайте на сторінках нашого видання.


За роз’ясненнями із піднятого питання ми звернемось до прес служб КМДА, Кабінету Міністрів України та Національної поліції України.


Далі буде.

0 коментарів
bottom of page