top of page
Пошук

Києво-Печерська лавра має стати важливим туристичним магнітом країни - голова Держтуризму


Голова Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) Мар'яна Олеськів вважає, що Києво-Печерська лавра має стати важливим туристичним магнітом країни.


Голова Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) Мар'яна Олеськів вважає, що Києво-Печерська лавра має стати важливим туристичним магнітом країни, повідомляє RISU з посиланням на Інтерфакс-Україна.


"Києво-Печерська лавра - місце відродження української духовності, культури та історії... Ми в Державному агентстві розвитку туризму впевнені, що Києво-Печерська лавра має стати важливим туристичним магнітом країни", - написала Олеськів у фейсбуці за результатами зустрічі з в. о. гендиректора Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" Максимом Остапенком.


За її словами, сторони домовилися про всебічну підтримку Держтуризму в популяризації туристичних продуктів заповідника та створенні інклюзивних маршрутів для людей з інвалідністю.


"Активно працюватимемо з партнерами та міжнародними організаціями, щоб привернути їхню увагу до потреб лаври", - додала вона.


Крім того, сторони обговорили можливість проведення на базі заповідника конференції "Збереження культурної спадщини під час відбудови та формування стандарту відродження культурних об’єктів".


Нагадаємо: Суд відхилив позов УПЦ МП щодо храмів Києво-Печерської лаври.

0 коментарів
bottom of page