top of page
Пошук

Києва-Печерська лавра отримала нового тимчасового очільника: що про нього відомо


Гендиректором Києво-Печерської лаври став Максим Остапенко

Новим виконувачем обов'язків генерального директора Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" став Максим Остапенко. Сьогодні, 14 квітня, було підписано відповідний наказ про його призначення. Інформує OBOZREVATEL з посиланням на повідомлення міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що колишній генеральний директор Олександр Рудник залишиться заступником керівника.


Сам Остапенко є експертом у галузях охорони пам'яток історії та культури, музеєзнавства, археології та реставраційних робіт. Також він має науковий ступінь кандидата історичних наук та є автором більше ніж 30 наукових праць.


З 2007 року він був генеральним директором Національного заповідника "Хортиця". Причому в "Хортиці" Остапенко почав працювати ще з 1989 року з посади лісничого відділу охорони природи та поступово підіймався вгору по кар'єрних сходах. З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України він вступив до лав ЗСУ.


Міністр культури відзначив, що Остапенко ефективно виконував всі ці роки свої обов'язки на посаді гендиректора "Хортиці". Зокрема, як зазначає Ткаченко, завдяки його ефективній праці заповідник "Хортиця" перетворився на один з найбільш відвідуваних місць.


"Тому впевнений, що призначення Максима Остапенка посилить роботу заповідника "Києво-Печерська лавра", – констатував міністр культури.

0 коментарів

Yorumlar


bottom of page