top of page
Пошук

Керівника одного з Департаментів КМДА будуть судити за збитки у 1,1 млн гривень


Збитки на оренді комунального майна на суму майже 1,1 млн гривень виявили правоохоронці. Судитимуть екс-керівника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА. Повідомляє U-NEWS з посиланням на Київську міську прокуратуру.


Шевченківська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ексдиректора Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.


Під час досудового розслідування було встановлено, що між Головним управлінням житлового забезпечення КМДА та комунальним підприємством був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею 1 409 кв.м. по вул. Володимирській у місті Києві. У подальшому, незважаючи на внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Києва, впродовж 2016-2019 років Департаментом ставка оренди за вказаним договором не переглядалася.


«Внаслідок неналежного виконання службових обов’язків колишнім директором Департаменту будівництва та житлового територіальна громада міста Києва недоотримала орендні платежі на суму майже 1,1 млн гривень», - сказано у повідомлені.


0 коментарів

Comentários


bottom of page