top of page
Пошук

Канцлер ФРН Шольц: Путін не зміг розколоти Україну і програв


Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що російський президент Володимир Путін уже зазнав поразки у війні з Україною. Повідомляє DW.


Німеччина підтримуватиме Україну "так потужно і так довго, як це буде потрібно", - заявив канцлер ФРН Олаф Шольц (Olaf Scholz) в річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну.


"Що дійсно нас усіх дуже вражає - це рішучість і мужність українців і українок, з якими вони боронять свою свободу", - сказав він у відеозверненні 24 лютого, додавши, що німецька допомога Україні, включаючи зброю, уже сягнула понад 14 мільярдів євро.


"Я розумію, що декого це турбує... Ми робитимемо все для того, щоб у цій війні не дійшло до ескалації, тобто до зіткнення між Росією і НАТО. "Чим раніше Путін визнає, що його імперіалістична мета не буде досягнута, тим більше шансів на закінчення війни", - вважає німецький глава уряду.


Шольц також сказав, що озираючись на минулий рік стає очевидно, що "російський президент зазнав поразки". "Володимир Путін зробив ставку на розкол, але отримав протилежний результат: Україна об'єднана як ніколи раніше, Європейський Союз згуртований", - підкреслив канцлер.

0 коментарів
bottom of page