top of page
Пошук

З 1 листопада Київ посилює карантин: які обмеження?


З 1 листопада у Києві посилюють карантинні обмеження, оскільки ситуація з COVID-19 погіршується. Про це повідомив на брифінгу 28 жовтня мер Віталій Кличко.

Зокрема у заклади харчування, спортзали, фітнес-центри, готелі, торгові центри, ЦНАПи та заклади соцзахисту пускатимуть лише із сертифікатом про вакцинацію або ПЛР-тестом. Масові заходи також зможуть відвідувати лише вакциновані або ті, хто мають негативний ПЛР-тест.

Неповнолітні можуть відвідувати торгові центри лише разом із дорослими, які мають ПЛР-тест або вакцинацію.

Учні 1-11 класів столичних шкіл переходять на дистанційне навчання до покращення ситуації з коронавірусом. Водночас дитячі садочки будуть працювати, якщо всі працівники вакциновані проти COVID-19.

Громадський транспорт не закриватимуть. Однак користуватися ним можна лише з негативним ПЛР-тестом або сертифікатом про вакцинацію. Ці документи перевірятимуть не на вході, а вибірково — групи правоохоронців.

Поки в Києві не запровадили «червону» зону карантину, оскільки таке рішення ухвалює Державна комісія з надзвичайних ситуацій. Тож Кличко попросив уряд перевести столицю у «червону» зону, а наразі анонсував, які обмеження запрацюють із понеділка, 1 листопада.

0 коментарів
bottom of page