top of page
Пошук

Зі ста вижили четверо: в органах влади РФ почали говорити про масштаби втрат російської армії


Джерело - ПРЯМИЙ


У Раді Федерації РФ почали говорити про масштаби втрат російської армії в ході її вторгнення в Україну.


Про це повідомляють російські ЗМІ.


На засіданні комітету з конституційного законодавства у Раді федерації, де обговорювалася стаття про відповідальність за “фейки” щодо дій ЗС РФ сенатор Людмила Нарусова порушила питання про строковиків, які беруть участь у бойових діях в Україні.


Запис викладено на ютубі Ради Федерації, на ньому помітні явні монтажні склейки.


На засіданні Нарусова нагадала колегам, що на минулому пленарному засіданні вона порушувала “питання про законність, всупереч дійсним законам про військовий обов’язок, відправлення солдатів строковиків”.


“Вчора із зони бойових дій було виведено саме ті самі строковики, яких або змушували підписати контракт, або за них підписували. Але тільки в результаті з роти в 100 людей у живих залишилося четверо”, заявила Нарусова.


Сенаторка додала, що хотіла б почути від російського воєнного відомства підтвердження чи спростування інформації про строковиків.


У відповідь голова ради Андрій Клішас пояснює Нарусовій, як “влаштовано російське право” і дивується, що вона хоче почути це “з її стажем депутата Держдуми і сенатора”, тобто, по суті, ухиляється від пояснень.

0 коментарів
bottom of page