top of page
Пошук

Зустріч Зеленського і Байдена перенесено на 31 серпня


Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив під час онлайн-брифінгу про перенесення зустрічі президентів на 31 серпня.

“У зв’язку з розширенням елементів програми візиту зустріч глав держав України та США, Президентів Байдена і Президента Зеленського відбудеться 31 серпня. Ми домовилися зі Сполученими Штатами про перенесення цієї дати на 1 день”, - повідомив Кулеба.

Причиною перенесення названо те, що формат зустрічі Президентів був розширений і тепер передбачатиме не лише зустріч делегацій, але і зустріч у форматі віч-на-віч.

Візит Зеленського до США на запрошення Президента Байдена розпочнеться 30 серпня. У порядок денний включено низку важливих заходів у Вашингтоні та штаті Каліфорнія. Ці місця названі базовими точками візиту. Наголошено, що до цього жоден Президент України не відвідував західне узбережжя США.

“Хоча саме в штаті Каліфорнія зосереджені ІТ-компанії найбільше, високотехнологічна космічна індустрія. І це саме те, в чому в України є сильні козирі. Саме тому Президент відвідує штат Каліфорнія, щоб створити нові можливості для взаємодії Сполучених Штатів і України цих сферах і залучення нових американських інвестицій в українську економіку”, - заявив Кулеба.

Міністр вважає, що станом на тепер немає жодних індикаторів про те, що події в Афганістані якимось чином негативно впливають на підготовку та здійснення візиту Президента України до Сполучених Штатів.

“Ми розуміємо, в якій халепі опинилися Сполучені Штати, і у Вашингтоні зараз дуже непросто. Ми готові допомагати партнерам чим можемо, але станом на зараз ніяких негативних сигналів немає, тому все йде за планом”, - підсумував міністр.


0 коментарів

Comments


bottom of page