top of page
Пошук

ЗСУ могли вдарити по російській базі в Мелітополі.


Збройні сили Україні могли вдарити по окупованому Мелітополю Запорізької області в суботу пізно ввечері. Мер міста Іван Федоров, який перебуває на підконтрольних уряду України територіях, повідомляє, що ціллю стало скупчення сотень російських військових. Окупаційна російська влада регіону заперечує це і стверджує, що загинули кілька цивільних. Повідомляє BBC news Україна.


Мер Мелітополя Іван Федоров, зокрема, повідомив, що внаслідок удару було вбито 200-300 російських військових.


"Швидкі їдуть із різних частин Мелітополя - не лише зі східної, де горить, а й з південного боку", - написав Федоров та опублікував фото й відео великої пожежі.


Військове керівництво та генштаб поки що ситуацію не коментували.


Місцеві пабліки пишуть, що ціллю удару стала база відпочинку "Привал мисливця". За одними даними, там жили російські військові, за іншими - окупаційна верхівка Запорізької області там святкувала день народження голови окупаційної влади області Євгена Балицького, причому сам Балицький начебто був в Криму.


Окупаційна влада, в тому числі сам Балицький, підтвердила, що ЗСУ вдарили по мелітопольській базі відпочинку, але заперечують, що загинули російські військові, стверджуючи, що жертвами удару стали кілька цивільних.


"За попередніми даними, двоє загиблих, десять постраждалих. Постраждалим надається вся необхідна медична допомога", - йдеться у повідомленні на телеграм-каналі Балицького.


Він уточнив, що на місці працюють рятувальники, триває розбір завалів.


"Повністю зруйновано базу відпочинку, де в суботу ввечері вечеряли люди, мирні громадяни, працював персонал бази", - написав він, наголосивши, що всім постраждалим буде надано максимальну допомогу.

0 коментарів
bottom of page