top of page
Пошук

ЗСУ майже вщент розгромили дивізію - "гордість Московії"


За 10 діб російського вторгенення в Україну, 150 мотострілецька дивізія РФ втратила щонайменше 7 своїх батальйонних тактичних груп. Повідомляє gazeta.ua із посиланням на

оперативно-тактичне угрупування "Схід".


Угрупування назвали дії агресора "іспитами" і перерахували результати так званої "сесії" російської армії.


26.02.2022 – дві БТГр 163-го танкового полку, який входить до 150-ї мсд, понесли втрати в особовому складі та техніці. Отримали "незадовільно" близько 550 військовослужбовців.


"До речі, командир 163-го танкового полку підполковник Нілов залишився у пункті постійної дислокації. Це й не дивно, які "русокомандири", такі й "русовояки", - написали.


26.02.2022 – дві БТГр 103 мотострілецького полку втратили близько 800 військовослужбовців пораненими та вбитими разом із командиром полку полковником Ісайкіним Олександром Івановичем.


03.03.2022 – під час шикування особового складу 150-ї мсд, який залишився у пункті постійної дислокації, заступник командира дивізії полковник В. Попов агітував людей приєднатися до російських сил вторгнення. Бажання виявили не більше 70 військовослужбовців. Крім того, серед особового складу ширяться чутки, що сам командир дивізії генерал-майор Олег Мітяєв загинув.


04.03.2022 – російські окупаційні сили втратили танковий батальйон, що колоною йшов на посилення атакуючим Маріуполь підрозділам. Живими залишились 4 військовослужбовці.


05.03.2022 – до пункту постійної дислокації 102 мотострілецького полку почали повертатися військовослужбовці, які відмовилися від участі у бойових діях на території України. Так, понад 150 осіб було звільнено з лав ЗС РФ. Також відмічаються масові випадки самокаліцтва та дезертирства.


"Російські солдати вже зрозуміли, що краще прострелити собі ногу і залишитися живим, ніж воювати з українцями", - додали у "Сході".


7.03.2022 – у військовому шпиталі в Ростові-на-Дону очікується доставлення понад 200 тіл загиблих військовослужбовців зі складу 150-ї дивізії.


"Наразі важко сказати про точні дані про втрати російсько-фашистських сил, адже окупанти ретельно приховують правду. Однак, достовірно відомо, що протягом 10 діб відсічі кремлівської агресії, в районі відповідальності ОТУ "Схід", щонайменше 7 батальйонних тактичних груп ворога втратили боєздатність", - додали в угрупуванні.

0 коментарів
bottom of page